Diskuze


Toto diskuzní vlákno je přístupné pouze pro čtení. Není možné zadávat nové příspěvky.

Poki - 02.08.2022 09:57:55 #
1) Registrace

- O novou registraci i obnovení starého profilu je nutné požádat přes email na poki28(na)seznam.cz
Žádost musí obsahovat požadované jméno uživatele a pár slov do profilu o své osobě a oblíbených skupinách.
- Aktivní profil je podmíněn příspěvkem na provoz serveru ve výši 10,- Kč/měsíc placeným ročně na základě vystavené faktury

2) Zakládání nových kapel, doplňování diskografií a biografií

- Vložit novou kapelu je možné zde.
- O záměru založit nový profil kapely je vhodné informovat v diskuzním vlákně Nové profily. Pokud bude vložen profil, který nespadá do širokého žánrového spektra rocku a příbuzných stylů (oblasti zájmu tohoto webu), může být moderátory (po uvedení důvodu) odstraněn.
- Při vkládání nové kapely je nutné uvést základní informace o skupině, tj. název, zemi původu, odkaz na webovou stránku a její popis (biografii/profil/životopis), obsahující alespoň základní fakta o historii souboru. Do diskografie je potřeba přidat jednotlivá alba s obalem (JPG formát o maximálních rozměrech 1024x768 a fyzické velikosti do 500KB) a uvedením názvu, roku vydání, tracklistu a obsazení kapely. Dočasnou absenci údajů v "popisu" skupiny je možno vyvážit recenzí alb/a z její diskografie. Při nenaplnění uvedených základních údajů je založení "nové skupiny" nedostatečné a její profil bude vymazán.
Copyright © easyaspie.cz Created in 0.0419 s.