Diskuze


Toto diskuzní vlákno je přístupné pouze pro čtení. Není možné zadávat nové příspěvky.

Poki - 02.08.2022 09:57:55 #

Registrace


a. O novou registraci i obnovení starého profilu je nutné požádat přes email na hlavního administrátora - poki28(na)seznam.cz
b. Žádost musí obsahovat požadované jméno uživatele a pár slov do profilu o své osobě a oblíbených skupinách.
c. Zobrazení webu bez reklam je podmíněno příspěvkem na provoz serveru ve výši 10,- Kč/měsíc placeným ročně (120,- Kč nebo 5 EUR) na základě vystavené faktury. Takto je možné provozovat Rockboard se zárukou dostupnosti od komerčního poskytovatele Webhostingu a neopakovat problémy kterými trpěl předchůdce Progboard. 

Zakládání nových kapel, doplňování diskografií a biografií


a. Vložit novou kapelu je možné zde.
b. O záměru založit nový profil kapely je vhodné informovat v diskuzním vlákně Nové profily. Pokud bude vložen profil, který nespadá do širokého žánrového spektra rocku a příbuzných stylů (oblasti zájmu tohoto webu), může být moderátory (po uvedení důvodu) odstraněn.
c. Při vkládání nové kapely je nutné uvést základní informace o skupině, tj. název, zemi původu, odkaz na webovou stránku a její popis (biografii/profil/životopis), obsahující alespoň základní fakta o historii souboru. Do diskografie je potřeba přidat jednotlivá alba s obalem (JPG formát o maximálních rozměrech 1024x768 a fyzické velikosti do 500KB) a uvedením názvu, roku vydání, tracklistu a obsazení kapely. Dočasnou absenci údajů v "popisu" skupiny je možno vyvážit recenzí alb/a z její diskografie. Při nenaplnění uvedených základních údajů je založení "nové skupiny" nedostatečné a její profil bude vymazán.

Copyright © easyaspie.cz Created in 0.045 s.