Diskuze


předchozí »
Apache - 05.04.2024 21:29:43 #
Je to prostě podobné jako když Lucas prodal Hvězdné války. KISS už dávno nejsou kapela, to je prostě značka, se kterou Simmons a Stanley obchodují. Cílem obou staříčků je hlavně finančně zajistit své rodiny na generace dopředu.
vmagistr - 05.04.2024 16:38:22 #
O Kiss jsem to četl taky, ale pochopil jsem to tak, že v tom byznysu budou zapojení dál, jen už nebude jejich starost, aby po ekonomické stránce fungoval.
hejkal - 05.04.2024 12:11:39 #
Kiss vraj predali už aj svoj názov nejakej švédskej firme, nech si s ním robí, čo chce (virtuálne koncerty a pod. blbosti). Tomu hovorím pretrhnúť svoje putá s minulosťou.

Judith - 04.04.2024 00:02:30 #
The Tangent
10. května 2024 vyjde nová deska To Follow Polaris. Jde o výhradní dílo Andyho Tillisona, které ovšem "vznikalo pod personou The Tangent", proto není prezentováno jako sólový počin. V odkazu (Bandcamp) první singl, rádio verze skladby The North Sky. Ani jsem ji nedoposlouchala... 
Pegas - 01.04.2024 19:36:04 #
Zapomněl jsem přidat datum vydání 31.5. a ještě upřesnění k té knížce v boxu. 60 stránek má v CD verzi, 40 v LP.
Pegas - 01.04.2024 18:51:00 #
Black Sabbath
Konečně dojde na znovuvydání studiových alb Black Sabbath s Tonym Martinem, která nejsou k dostání, kromě The Eternal Idol. Jenom to nešťastně vyjde jenom v CD nebo LP boxu Anno Domini 1989-1995. Bohužel to nebude úplně kompletní pokrytí éery s Martinem, protože tam právě The Eternal Idol nebude, tedy pouze následující Headless Cross, Tyr, Cross Purposes a Forbidden. Důvodem je jiná nahrávací firma, v boxu jsou pouze ty vydané u I.R.S.
První tři alba budou remasterovaná, Forbidden bude s novým mixem, který by měl odstranit nedostatky původní nahrávky, ke které mají připomínky fanoušci i samotní členové kapely (minimálně Iommi a Powell). V krabici bude kromě čtyř alb také replika koncertního programu z turné k Headless Cross, 60 stránková knížka (zdá se, že spíš sešit s měkkými deskami) a plakát Headless Cross (podle náhledu v CD verzi zmenšený). Na LP nebudou žádné skladby navíc, na CD budou bonusy Cloak & Dagger (singlová B strana z Headless Cross), What’s the Use? (japonský bonus z Cross Purposes) a Loser Gets It All (japonský bonus z Forbidden, vyšel také na kompilaci The Sabbath Stones). Jaké bude provedení obalů a samotného boxu se neví.
Tady je náhled obou verzí, ale je to jenom počítačová animace >> odkaz
Judith - 30.03.2024 17:05:48 #
A Perfect Circle
včera vydali singl Kindred jako první novou skladbu od alba Eat the Elephant (2018). Album zatím ohlášeno není, skupina se ale chystá na americké turné a je průběžně aktivní na sociálních sítích. 
loutkář Cvak - 28.03.2024 19:29:12 #
Nico

Domino (Recording Company) v posledních letech skupuje práva na nahrávky Johna Calea (byla roztroušená po různých vydavatelstvích, po zániku přešla pod jinou společnost, pak zas jinou atd.), hodně alb už nabízí ke stažení, ale do vydávání fyzických nosičů se příliš nehrne. Jako první vlaštovky přichází (oficiálně zítra) na trh alba The Marble Index (1969) a Desertshore (1970), která Cale produkoval pro Nico (dlouho spolu putovali od labelu k labelu). Obě vychází jak na CD, tak i na gramofonových deskách, přičemž The Marble Index obsahuje jako bonus ještě vložený 7" singl s dvěma dalšími písněmi (ten je k dostání exkluzivně přes Domino Mart, v jiných obchodech je jen LP). >> odkaz Jinak žádné další bonusy, před lety vyšla kompilace The Frozen Borderline, která obsahuje vše podstatné (Domino ji nabízí ke stažení, fyzická reedice dlouho vyprodaného CD je v nedohlednu).

Tak snad brzy přijdou další. Velká část Caleovy diskografie to potřebuje, mnohá alba nevyšla na vinylu, jiná zas nikdy na CD.
loutkář Cvak - 26.03.2024 20:57:51 #
John Cale: POPtical uoᴉsnllI (obrácené písmo ukradeno z Caleova FB)

Takže konečně poslouchám, ta atmosféra je určitě radostnější než na Mercy. Tedy ti, kteří Mercy označovali za Caleův Blackstar, depresivní předsmrtné album ... máte smůlu, Cale jde jinou cestou. Tak. Jestli se v podobném duchu ponese celá deska, máme se na co těšit. (Na ten obal si nicméně budu hodně dlouho zvykat.)

Judith, nevím jestlis to zaregistrovala, kdyžs ho tak nesledovala, ale v únoru vyšel videoklip k písni Pretty People, která původně vyšla jen jako bonus na vinylu (Mercy). Chtěl jsem to sem dát už tehdy, ale v tomhle vlákně to nemůžu najít, tak asi nedal (nebo dal jinam). Každopádně slyšet můžeš tady: >> odkaz

Jo, a už teď se těším na tvou recenzi alba, už z těch pár slov tady :-) Tentokrát tě nepředběhnu!
Judith - 26.03.2024 17:02:09 #
Hm, ten singl už mi jel asi osmkrát, to na míjení nevypadá :-) Mercy tam na jednu stranu celkem výrazně slyším, podobná krajina, stejný dům, ale vyšlo slunce a otevřely se okenice... Je v tom něco velmi mladistvého, až dětského. Mercy bylo tíživé (ne nepříjemně), tohle má vztlak. Druhá strana mince prostě. Ponořil se tak důkladně, až ho to vymrštilo... Album se bude podle všeho jmenovat POPtical Illusion, Illusion psáno pozpátku a hlavou dolů.
předchozí »
Copyright © easyaspie.cz Created in 0.0558 s.